Atribuită
Cumpărare directă
Demontat parchet 48mp x 10 lei/mp, demontat lambriu perete 132 mp x10 lei/mp, turnat sapa beton 4,8 mc x260 lei /mc, manopera sapa beton 4,8 mc x 80 lei /mc, montat polistiren extr. 5cm 48mp x 5 lei / mp, polistiren extr. 5 9 bax x 137 lei /bax, parchet melaminat 10 mm 48mpx60lei / manopera montat parchet 48 mp x 15 lei/mp, demontat / montat calorifere 14 buc x 60 lei /buc.
- Număr anunț
- DA28289533
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COSTISA (CUI 17383563)
- Furnizor / câștigător
- FRATII BACIU SRL (CUI 18422890)
- Cod CPV
- 45453100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9,35 RON
- Valoare atribuită
- 9,35 RON
- Data publicării
- 29.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.