Atribuită
Cumpărare directă
Acumulator UPS nJoy GP09122F | 12 V | 9 A | 151 x 65 x 94 mm | BORNE T2 BTVACIUOCTA2FCN01B - nJoy | Baterie UPS GP09122F | 12 V | 9 A | 151 x 65 x 94 mm | BORNE T2 Specificatii Caracteristici generale Tip Baterie Putere activa (W) 30.55 Tensiune intrare (V) 12 Dimensiuni (W x H x D mm) 151 x 65 x 100 Greutate (Kg) 2.48 Altele Auto-descarcare redusa Tip: VRLA Conectori : F2 - Faston Tab 250 Peste 260 de cicluri la 100% DOD Link producator: https://www.njoy.ro/batteries/gp09122f PN BTVACIUOCTA2FCN01B EAN 6422956010096 Capacity 30.55W/cell rated at 1.65V/cell @ 15 min Voltage 12V Type VRLA Features Completely sealed and maintenance-free More than 260 cycles at 100% DOD Standard use: 3-5 years Low self-discharge Connectors: F2 - Faston Tab 250 Application Alarm System Security System Cable Television Communication Equipment M
- Număr anunț
- DA28207643
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 31430000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 605 RON
- Valoare atribuită
- 605 RON
- Data publicării
- 16.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.