Atribuită
Cumpărare directă
Tastatura Alba Multimedia „chocolate” keyboard - KB-MCH-03-W Tehnologie cu fir Lungime fir 1.5m Tip multimedia Numar taste 104 Interfata tastatura USB US layout Taste numerice (keypad) da Culoare alb Transport gratuit pentru minim 3 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. ry22, MOUSE cu fir, USB, optic, 1000 dpi, butoane/scroll 3/1, negru, A4TECH OP-540 LUNGIME CABLU USB - 150CM MOUSE A4TECH PC sau NB - OP-540NU-1 MOUSE A4TECH PC sau NB, cu fir, USB, optic, 1000 dpi, butoane/scroll 3/1, negru, „OP-540NU-1” SKU: OP-540NU-1 EAN: 4711421908306 Categorie: Mouse Producator: A4TECH Garantie: 24 luni Informații suplimentare Categorie notebook / PC Tip cu fir Tehnologie optic Rezolutie (dpi) 1000 dpi Interfata mouse USB Butoane/rotite 3/1 Culoare negru Link producător: http://a4tech.com/product.aspx?id=12 Transport gratuit pentru minim 3 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. RY17l
- Număr anunț
- DA28217008
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI 4553240)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30237460-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 521 RON
- Valoare atribuită
- 521 RON
- Data publicării
- 16.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.