Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de auditare financiară a Contractului de tip D cu SC INDAELTRAC SRL nr.98/22.02.2018 derulat in cadrul Contractului POC nr.76/08.09.2016, SMIS 105687 Director proiect :Popescu Mihaela Valoare contract subsidiar intreg:1809376.55 lei Valoarea de auditat :862345 lei, Perioada de auditat:22.02.2018-31.08.2021 Termen maxim raport de audit: 01.09.2021 Data finalizare audit si prezentare raport de audit:maxim 5zile de la data prezentarii documentelor de catre Achizitor(director de proiect) pentru contract, dar nu mai tirziu de data maxima de finalizare a serviciilor de audit aferente contractului: 01.09.2021.
- Număr anunț
- DA28258628
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- CABINET DE AUDIT FINANCIAR - MARIN ALIN (CUI 27895153)
- Cod CPV
- 79212100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,25 RON
- Valoare atribuită
- 1,25 RON
- Data publicării
- 23.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.