Atribuită
Cumpărare directă
Primăria comunei Gălănești intenționează să achiziționeze prestarea serviiilor pentru reactualizarea expertizei tehnice, studiului de fezabilitate si studiilor de teren (geotehnic si topografic) pentru obiectivul de investitii "Modernizare drum agricol in comuna Galanesti, judetul Suceava", conform ofertei dvs cu nr. 69/04.06.2021 declarată câștigătoare pentru achiziția directă inițiată cu anunțul 3093/19.05.2021.
- Număr anunț
- DA28153498
- Autoritate contractantă
- Comuna Galanesti (CUI 4441352)
- Furnizor / câștigător
- EUROPROIECT SRL (CUI 21074612)
- Cod CPV
- 71241000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80 RON
- Valoare atribuită
- 80 RON
- Data publicării
- 08.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.