Atribuită
Cumpărare directă
Sistemul de avertizare sonora si luminoasa omologat C 324 cu difuzor este compus din: 1. Rampa de avertizare optico-acustica C 324 cu difuzor 2. Sistem acustic 200W 3. Set flash FS8N 4. Demontare/montare sistem de avertizare sonora si luminoasa in service autorizat Dacia, in conformitate cu oferta depusa, inregistrata la Politia Locala a Municipiului Craiova cu nr. 35631/02.06.2021
- Număr anunț
- DA28138922
- Autoritate contractantă
- Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
- Furnizor / câștigător
- FLASHALARM ELECTRIC SRL (CUI 18837943)
- Cod CPV
- 31620000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31,97 RON
- Valoare atribuită
- 31,97 RON
- Data publicării
- 07.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.