Atribuită
Cumpărare directă
DOMESTOS BUC 10.000 9.1597 DETARTRANT NUFAR BUC 10.000 6.6387 DETERGENT RUFE14 KG BUC 1.000 130.2521 HARTIE IGIENICA /BUC BUC 26.000 0.9244 HARTIE IGIENICA 10/SET BUC 1.000 5.4622 SACI MENAJ 35L+ BUC 8.000 2.1008 SAPUN LICH 5000ML BUC 2.000 29.4118 NUFAR BUC 2.000 9.1597 SOLUTIE PARCHET BUC 1.000 10.0000
- Număr anunț
- DA28277495
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Aiud (CUI 9054586)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA PAPER SRL (CUI 15159862)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 422 RON
- Valoare atribuită
- 422 RON
- Data publicării
- 25.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.