Atribuită
Cumpărare directă
FAIRY 800 BUC -1.000 6.6387 PUNGI 2KG BUC 2.000 2.4370 DOMESTOS BUC 6.000 9.1597 DETARTRANT NUFAR BUC 4.000 6.6387 MONOROLA 150M BUC 1.000 15.5462 LAVETE 3/SET BUC 1.000 3.2773 BURETE VASE BUC 1.000 2.1008 DETERGENT 2KG BUC 1.000 12.5210 SACI MANAJ BUC 2.000 4.6218 SACI MANAJ 35L BUC 3.000 2.1008 SAPUN LICH 5000ML BUC 2.000 29.4118 CLORAMINA BUC 2.000 63.0252 DETERGENT 2KG BUC 1.000 18.4034
- Număr anunț
- DA28277693
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Aiud (CUI 9054586)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA PAPER SRL (CUI 15159862)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 332 RON
- Valoare atribuită
- 332 RON
- Data publicării
- 25.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.