Atribuită
Cumpărare directă
CARTON COLOR BUC 100.000 0.2521 BURETIERA SILICON BUC 1.000 2.1008 CHITANTIER BUC 3.000 4.6218 CARTON A4 BUC 50.000 0.2521 PIX CU GEL BUC 12.000 1.6807 DOSAR PVC BUC 25.000 0.5042 DOSAR PLIC BUC 25.000 0.5042 PLIC A4 BUC 50.000 0.2941 LIPICI SOLID BUC 10.000 2.1008 SFOARA ALBA BUC 6.000 2.9412
- Număr anunț
- DA28277753
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Aiud (CUI 9054586)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA PAPER SRL (CUI 15159862)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 153 RON
- Valoare atribuită
- 153 RON
- Data publicării
- 25.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.