Atribuită Cumpărare directă

Realizare lucrari de alei siparcare la caminul cultural din sat Gradistea com Gradistea jud Brailaconformproiect tehnic care se va ridica de la sediul primariei comunei Gradistea.

Număr anunț
DA28120211
Autoritate contractantă
Unitatea Administrativ Teritoriala a Comunei Gradistea Braila (CUI 4342758)
Furnizor / câștigător
LIGIDRON SRL (CUI 26241100)
Cod CPV
45223300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,05 RON
Valoare atribuită
126,05 RON
Data publicării
03.06.2021 00:00
Data finalizării
04.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,05 RON

din 126,05 RON estimat