Atribuită
Cumpărare directă
Componente sistem irigat - 1. Aspersor Rainbird 5004 PLUS[5004PLUS]- 2buc x56.65 ron+TVA 2. Programator baterii 9V Junior DC 4 zone [JRDC-4]-2buc x388.76 ron +TVA 3. Electrovana Jar Top Fi 1" cu solenoid 9V [PGV100JTGBDC]- 7buc x110.65 ron +TVA 4. CUTIE VANA DREPTUNGHIULARA STANDARD [VBA02674]-2buc x82.21 ron +TVA 5. ASPERSOR PGJ04 [PGJ04]-12buc x38.12 ron +TVA 6. Teu 1'' Rainbird FI-FI-FE [MTT-100]-3buc x11.26 ron +TVA 7. ASPERSOR PROS-04 [PROS-04]-1buc x7.39 ron +TVA 8. DUZA 15A(r=4.6m) [15A]-1buc x4.41 ron +TVA 9. SA BRANSAMENT 32X1/2" [SA 32X1/2]- 15buc x3.38 ron +TVA 10. COT SBE 1/2" [SBE050]- 30buc x0.91 ron +TVA 11. Racord compresiune FE 32x1" [RAC FE32X1]- 4buc x2.96 ron +TVA 12. Capac compresiune d32 [CAPAC32]-4buc x3.19 ron +TVA 13. TEU EGAL COMPRESIUNE D32 [TEU32]- 2buc x7.96 ron +TVA 14. SENZOR DE PLOAIE MINI-CLICK [MINICLICK]- 3buc x120.22 ron +TVA 15. Furtun flexibil Hunter, rola 30m [SP100]-1buc x114.97 ron +TVA 16. Robinet cu bila metalica FI-FI 1'' [ROBINET FI1]-1buc x30.00 ron +TVA
- Număr anunț
- DA28297576
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
- Cod CPV
- 43323000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,96 RON
- Valoare atribuită
- 2,96 RON
- Data publicării
- 29.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.