Atribuită
Cumpărare directă
PARAPETI DIN PLASTIC NEW JERSEY (12520) BUC 12.000 x 222.6891 2. ACCESUL INTERZIS DIAM.600 (C1) BUC 4.000 x 84.0336 3 LIMITARE VITEZA 30KM (C29 30) BUC 4.000 x 84.0336 4 INDICATOR PARCARE 650X500MM (G34) BUC 20.000 x 100.8403 5 INDICATOR PARCARE 650X500MM G35 (G35) BUC 2.000 x 100.8403 Total: 5563.025 mai putin
- Număr anunț
- DA28186744
- Autoritate contractantă
- ORASUL ABRUD (CUI 4905592)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
- Cod CPV
- 34992200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,56 RON
- Valoare atribuită
- 5,56 RON
- Data publicării
- 14.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.