Atribuită Cumpărare directă

Furnizare gaze naturale LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I GALATI, consum estimat 935 MWh. Preţul unitar al gazelor naturale este de 131,46 lei/MWh si este compus din: - pretul de bază al gazelor naturale 95 lei/MWh; - tariful de transport: 7,97lei/MWh; - tariful de distribuţie: 28,49 lei/MWh; Pretul contractual al gazelor naturale este ferm și nu include acciză și TVA. Oferta acceptată 287/30.03.2021 Regiunea Ploiesti.

Număr anunț
DA28250918
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I (CUI 3126780)
Furnizor / câștigător
ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI 28909028)
Cod CPV
09123000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122,92 RON
Valoare atribuită
122,92 RON
Data publicării
23.06.2021 00:00
Data finalizării
23.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,92 RON

din 122,92 RON estimat