Atribuită
Cumpărare directă
NP-OK036 OKI TONER 44059168,BK,7K,MC851,861, ECHIVALENT 1,00 BUC 78,54 NP-OK039 OKI TONER 44059165,Y,7.3K,MC851,861, ECHIVALENT 1,00 BUC 78,54 NP-OK038 OKI TONER 44059166,M,7.3K,MC851,861, ECHIVALENT 1,00 BUC 78,54 NP-OK037 OKI TONER 44059167,C,7.3K,MC851,861, ECHIVALENT 1,00 BUC 78,54
- Număr anunț
- DA28204308
- Autoritate contractantă
- UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE CLUJ NAPOCA-U.M. 0971 (CUI 24683180)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 314 RON
- Valoare atribuită
- 314 RON
- Data publicării
- 15.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.