Ofertă acceptată Cumpărare directă

METERIALE PERIFERICE PC SCOALA NR.1 BLAGESTI - cablu hdmi

Număr anunț
DA34501435
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr.1 Blagesti (CUI 29165392)
Cod CPV
32572200-5 · Cablu de comunicatii cu conductori coaxiali (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.374.533 RON
Data publicării
15.11.2023 11:23
Data finalizării
16.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.374.533 RON