Atribuită
Cumpărare directă
mere - 20 kg x 4,80 = 96,00 lamai - 3 kg x 6,00 = 18,00 banane - 3 bax x 115,00 = 345,00 morcov - 20 kg x 3,90 = 78,00 cartofi - 50 kg x 2,80 = 140,00 ceapa - 30 kg x 3,50 = 105,00 rosii cherry - 15 kg x 12,00 = 180,00 ardei rosu - 10 kg x 14,00 = 140,00 usturoi - 3 kg x 18,00 = 54,00 portocala - 30 kg x 5,80 = 174,00 castraveti - 15 kg x 7,00 = 105,00 telina - 10 kg x 5,00 = 50,00 dovlecel - 10 kg x 8,00 = 80,00 leustean - 20 leg x 2,00 = 40,00 marar - 40 leg x 1,40 = 56,00 patrunjel - 40 leg x 1,40 = 56,00 ceapa verde - 20 leg x 2,20 = 44,00
- Număr anunț
- DA28184211
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.40 (CUI 29170992)
- Furnizor / câștigător
- DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,76 RON
- Valoare atribuită
- 1,76 RON
- Data publicării
- 13.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.