Atribuită Cumpărare directă

BSB 3188 Anticorp monoclonal soarece SALL4, clona 6E3, conc. 1ml, IVD buc 1 1965.00 1965.00 lei BSB-3758-1 Anticorp monoclonal iepure CD117, clona RM359, conc., 1ml, IVD buc 1 3128.00 3128.00 lei TL-015-QHD UltraVision™ _Quanto Detection System HRP DAB Sistem de imunodetectie (vizualizare) polimerica cu anticorp secundar conjugat cu micropolimer bivalent (soarece/iepure). kit 1 1.200.00 1.200.00 lei

Număr anunț
DA28219914
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,29 RON
Valoare atribuită
6,29 RON
Data publicării
17.06.2021 00:00
Data finalizării
17.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,29 RON

din 6,29 RON estimat