Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ECHIPAMENTE PERIFERICE IT SI PRODUSE CONSUMABILE IMPRIMANTE / COPIATOARE / MULTIFUNCTIONALE -PRELUNGITOR 10m 3 PRIZE CU PROTECTIE 195lei 3buc -Cartus Toner Ricoh Aficio MPC 2500 / MPC 3000 BK 294.12lei 1buc -Cartus Toner Ricoh Aficio MPC 2500 / MPC 3000 CY 336.13lei 1buc -Cartus Toner Ricoh Aficio MPC 2500 / MPC 3000 MG 336.13lei 1buc -Cartus Toner Ricoh Aficio MPC 2500 / MPC 3000 CY 336.13lei 1buc -Pompa Toner Ricoh Aficio MPC 2500 / MPC 3000 BK 465lei 1buc -Ansamblu fata-verso Ricoh Aficio MPC 2800 / MPC 3300 BK 480lei 1buc -Cartus Toner XEROX WORKCENTRE 5222 380lei 1buc -Unitate de imagine XEROX WORKCENTRE 5222 780lei 1buc -HARTIE A4 ABSOLUT 80g 750lei 50top -HARTIE A3 ABSOLUT 80g 70lei 2top -Cartus Toner Brother HL-5340 115lei 1buc -Unitate de imagine Brother HL-5340 115lei 1buc -Cartus Toner Ricoh Aficio MP161/MP171 180lei 2buc -Cartus Toner Ricoh Aficio MPC 3002 / MPC 3502 BK 319.33lei 1buc TOTAL 5151.84
- Număr anunț
- DA28178011
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA LIVEZILE (CUI 29297350)
- Furnizor / câștigător
- SERVICE CENTER BISTRITA SRL (CUI 28124084)
- Cod CPV
- 42964000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,15 RON
- Valoare atribuită
- 5,15 RON
- Data publicării
- 11.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.