Atribuită Cumpărare directă

Viteza alb-negru – 30/35 pag/min Viteza color – 30/35 pag/min Max Paper Size - A3 Finishing Options – YES - DUPLEX - RADF - 2 tavi A3-A4 / 4 tavi A3-A4 Cartus black - 20.000 pag (5% incarcare/pag) Cartus color - 15.000 pag (5% incarcare/pag) Proprietati: - Printer in retea fata-verso - Copiator automat si fata-verso - Sorter automat - Foto mode - Scan in retea 600dpi - Scan 40 pag/min - Routter scan - Scan to folder ; UNITATE RADF PENTRU Ricoh Aficio MPC 2500 / MPC 3000 MP / C2800/ MP C3300; CABINET INFERIOR Ricoh Aficio MPC 2500 / MPC 3000 MP / C2800/ MP C3300 / MP C3002; Cartus Toner Ricoh Aficio MP C3002 / MP C3502 / CY, MG, YEL Capacitate 15 000 pag. 5% incarcare pe pagina ;

Număr anunț
DA28178655
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LIVEZILE (CUI 29297350)
Furnizor / câștigător
SERVICE CENTER BISTRITA SRL (CUI 28124084)
Cod CPV
30121100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,49 RON
Valoare atribuită
4,49 RON
Data publicării
11.06.2021 00:00
Data finalizării
14.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,49 RON

din 4,49 RON estimat