Atribuită
Cumpărare directă
Plic C4 90g 229x324mm siliconic alb 250buc/cut - 100 Lipici solid (stick) 36g Centrum - 10 Plic B4 cu burduf de 50mm 120g 250x353mm siliconic kraft 100buc/cut - 50 Plic TE4 100g 250x353mm siliconic kraft 250buc/cut - 100 Elastice 50/60/70mm 100buc/set - 3 File de plastic A4 40 microni cu perforatii si deschidere sus 100file/set Standard Noki - 20 Rigla 30cm plastic argintiu Centrum - 5 Marker Whiteboard DACO - 40 Hartie pentru copiator A4 80g/mp 500coli/top alba ARTIST - 30 Dosar de carton plic A4 230g/mp alb standard - 100 Banda adeziva 50mmx60m transparenta/maro - 2 Banda adeziva 19mmx33m transparenta - 5 Biblioraft A4 75mm plastifiat exterior cu rama si buzunar Noki - 15 Dosar de plastic de incopciat cu sina si 2 perforatii Noki - 100 Memorie USB 64GB Kingston - 2 Pahar de plastic 200ml100buc/set - 4 Apa plata 2l 6/bax - 8 Pix fara mecanism Pensan Triball 1mm a/n/r - 100 Pix fara mecanism Pensan Triball 1mm a/n/r - 25 Creion cu guma HB corp - tabla inmultirii Centrum - 10 Ascutitoare simpla cu container Centrum - 3 Saci menaj grosi 120L - 80 Registru comisii si comitete bac - 1 Perforator 2 perforatii 30coli STD H-30/P830 Noki - 3 Saci menaj 35L - 40 Pioneze cu maner pentru avizier de pluta 50buc/cut CH - 10 Ecuson orizontal cu snur Ecada - 10 mai putin
- Număr anunț
- DA28269750
- Autoritate contractantă
- LICEUL ECONOMIC"VIRGIL MADGEARU" CONSTANTA (CUI 13313425)
- Furnizor / câștigător
- IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,48 RON
- Valoare atribuită
- 2,48 RON
- Data publicării
- 24.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.