Atribuită
Cumpărare directă
TOBA FINALA 1X 109.24 CAMERA DETENTA 1X 105.04 COLIER TOBA 2X 16.81 TAMPON TOBA 2X 8.40 ULEI AMESTEC 2X 8.40 VASELINA 4KG 1X 47.90 DISC MOTOCOASA 1X 33.61 CAP TRIMMER 1X 46.22 ULEI H46 MOBIL 1X 239.50 ULEI NUTO 424 1X 344.54 ULEI MOBIL 80W90 1X 331.93 GRESOR M10 6X 1.68 ULEI AMESTEC 1X 8.40 SURUB M 12 5X 2.52 PIULITA 5X 0.42 SAIBA PLATA+GROVER 10X 0.25 SIGURANTA 4X 4.20 RULMENT 3208 4X 33.61 SURUB M10X150 6X 5.88 SAIBA PLATA 12X 0.42 SAIBA GROVER 6X 0.42 PIULITA AUTOBLOCARE 6X 0.84 ROATA CU SUPORT LAMA ZAPADA 2X 747.90 CAMERA 10/75/15.3 1X 58.82 CAMERA 12.5/80/18 1X 105.04 ANVELOPE 215/65/16 4X 247.90 ULEI MOBIL 424 1X 344.54 FURTUN 1X 50.42 FURTUN 1X 84.03 FURTUN 1X 67.23 MOBIL 15W40 20 1X 277.31 VASELINA 9KG 1X 113.45 FILTRU AER PRIMAR 1X 239.50 FILTRU AER SECUNDAR 1X 142.86 FILTRU ULEI MOTOR 1X 79.83 CURUCE CARDAN TEREX
- Număr anunț
- DA28262043
- Autoritate contractantă
- Comuna Stanesti (Primaria Comunei Stanesti) (CUI 5123772)
- Furnizor / câștigător
- FLAMICOM SRL (CUI 17373861)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,05 RON
- Valoare atribuită
- 7,05 RON
- Data publicării
- 24.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.