Atribuită
Cumpărare directă
Instruiri SSM si PSI-SU: IIG SSM: 1 angajat x 16 lei = 16 lei IIG PSI: 1 angajat x 16 lei = 16 lei Fise goale SSM si PSI – 2 bucăți x 2.5 lei = 5 lei Instruire SSM: 33 angajati x 11 lei = 363 lei Instruire PSI-SU: 33 angajati x 11 lei = 363 lei 763 lei+TVA
- Număr anunț
- DA28190172
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL TARGU MURES (CUI 16779706)
- Furnizor / câștigător
- SSM & SIU SRL (CUI 23921438)
- Cod CPV
- 79417000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 763 RON
- Valoare atribuită
- 763 RON
- Data publicării
- 14.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.