Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de prelevare si analiza de probe de apa uzata

Număr anunț
DA34500523
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI 8670570)
Cod CPV
90733000-4 · Servicii privind poluarea apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.404.494 RON
Data publicării
15.11.2023 11:23
Data finalizării
16.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.404.494 RON