Atribuită Cumpărare directă

CE285A-c (85A) cartus toner negru compatibil HP pt LaserJet Pro P1102/M1132/M1212nf/M1217- 1.600 pag, MLT-D101S-c (MLTD101S-c) cartus toner negru compatibil Samsung pt ML-2165/SCX-3400/SCX-3405F-1.500 p CF217A-c (17A) cartus toner negru compatibil HP pt LaserJet Pro M102a/M102w/M130a/M130fn/M130fw FX-10-c (FX10-c) cartus toner negru compatibil Canon pt FAX-L140/MF4140/MF4270/PC-D450 - 2.000 pag. Q2612A-c (12A) cartus toner negru compatibil HP pt LaserJet 1010/1015/1018/1020/1022/M1005-2.000 pag Numar de referinta: FX-10-c CRG-719H-c (CRG719H-c) cartus toner negru compatibil Canon pt LBP6300dn/MF5840dn/MF6140dn/MF6180dw

Număr anunț
DA28106973
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
873 RON
Valoare atribuită
873 RON
Data publicării
02.06.2021 00:00
Data finalizării
07.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

873 RON

din 873 RON estimat