Atribuită
Cumpărare directă
achet consumabile Brother TN-900, compus din: * Brother TN-900BK (TN900BK) cartus toner negru original - 6.000 pag. - 1 buc x 305 lei fara tva/ buc = 305 lei fara tva; * Brother TN-900C (TN900C) cartus toner cyan original - 6.000 pag. - 1 buc x 652 lei fara tva/ buc = 652 lei fara tva; * Brother TN-900M (TN900M) cartus toner magenta original - 6.000 pag. - 1 buc x 652 lei fara tva/ buc = 652 lei fara tva; * Brother TN-900Y (TN900Y) cartus toner yellow original - 6.000 pag. - 1 buc x 652 lei fara tva/ buc = 652 lei fara tva Konica Minolta TN-217 (TN217/A202051) cartus toner negru original pt Bizhub 223/228/283 - 17.500 pag
- Număr anunț
- DA28226056
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,55 RON
- Valoare atribuită
- 2,55 RON
- Data publicării
- 17.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.