Atribuită Cumpărare directă

Pachet perii Unimog U400 Perii tip inel Unimog U400 (lungimea axului 2400 mm, 254 mm) 60 elementi plastic

Număr anunț
DA28294025
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA JUDETEANA DE DRUMURI SI PODURI (CUI 2749993)
Furnizor / câștigător
EMAD SERV MILENIUM SRL (CUI 19078108)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,73 RON
Valoare atribuită
1,73 RON
Data publicării
29.06.2021 00:00
Data finalizării
30.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,73 RON

din 1,73 RON estimat