Atribuită Cumpărare directă

REPARATII TROTUAR ACCES PIETONAL SEDIU ECOSAL SA MEDIAS MONTAT PAVAJE SI BORDURI SI RIDICARI CAMIN LA COTA, conform devizului oferta inregistrat la S.C. ECO-SAL S.A. cu nr.1525/28.06.2021

Număr anunț
DA28286767
Autoritate contractantă
S.C. ECO-SAL S.A. (CUI 24898139)
Furnizor / câștigător
CONCRETE DISTRIBUTION SRL (CUI 17970819)
Cod CPV
45262600-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14,94 RON
Valoare atribuită
14,94 RON
Data publicării
28.06.2021 00:00
Data finalizării
29.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14,94 RON

din 14,94 RON estimat