Atribuită
Cumpărare directă
1. Antigel G12 = 270 litri x 8.9 lei/litru = 2403 lei 2. Antigel G11 = 60 litri x 8.9 lei/litru = 534 lei 3. Antigel galben Dacia 60 litri x 12.5 lei/litru = 750 lei 4. Lichid frana DOT4 0,5 l = 14 buc x 14.8 lei/buc = 207.2 lei 5. Lichid de frana DOT3 1,0 l = 15 buc x13 lei/buc = 195 lei 6. Solutie parbriz vara = 516 litri x 1.47 lei/litru = 758.52 lei 7. Spray contact = 16 buc x 19 lei/buc = 304 lei 8. Spray curatare disc frana = 15 buc x 7.8 lei = 117 lei 9. Spray degripare antigripare = 9 buc x 26 lei/buc = 234 lei 10. Spray pornire = 14 buc.x21 lei/buc = 294 lei 11.Spray sudura 400 ml/buc = 5 buc x 24 lei/buc = 120 lei 12. Pasa etansare esapamente 120 g - 2 bucx24 lei = 48 lei 13. Pasa etansare garnituri negru 2 bucx38 lei = 76 lei 14.Spuma activa auto = 60 lx14,5 lei = 870 lei TOTAL PACHET = 6910,72 le
- Număr anunț
- DA28248040
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI 23719936)
- Furnizor / câștigător
- NEXT INDUSTRY S.R.L. (CUI 29442442)
- Cod CPV
- 24951300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,91 RON
- Valoare atribuită
- 6,91 RON
- Data publicării
- 22.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.