Atribuită Cumpărare directă

Refacere drumuri calamitate conform invitatiei de participare nr. 6451 / 23.06.2021, a anuntului SEAP nr. 1222768 / 23.06.2021, a oferte nr. 41 / 25.06.2021, inregistrata cu nr. 6492 / 25.06.2021, a raportului procedurii nr. 6495 / 25.06.2021

Număr anunț
DA28275369
Autoritate contractantă
COMUNA UNGURENI (CUI 3571583)
Furnizor / câștigător
TRANSILVIU SRL (CUI 14386620)
Cod CPV
45233120-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372,01 RON
Valoare atribuită
372,01 RON
Data publicării
25.06.2021 00:00
Data finalizării
25.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

372,01 RON

din 372,01 RON estimat