Atribuită Cumpărare directă

OFERTA RCA AUTOTURISM MITSUBISHI L200 CU NR BR 10 CGC CU VALABILITATE 12 LUNI PENTRU PERIOADA 01.07.2021-30.06.2022

Număr anunț
DA28263326
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BRAILA (CUI 9751516)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66518100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
964 RON
Valoare atribuită
964 RON
Data publicării
24.06.2021 00:00
Data finalizării
24.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

964 RON

din 964 RON estimat