Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Denumire produs U.M. Pret Ron fara TVA Cant. Total Ron fara TVA Total Ron cu TVA 1. Apa distilata buc 3.95 50 197.5 235.02 2. Aspiratoare saliva 100 buc punga 10 1 10 11.9 3. Bavete unica folosinta 80 buc rola 40 7 280 333.20 4. Comprese sterile 5x5 buc 0.5 100 50 59.50 5. Conuri hartie cutie 13 4 52 61.88 6. Eugenol buc 60 1 60 71,4 7. Oxid de zinc buc 25 1 25 29,75 8. Freze turbina buc 15 30 450 535,5 9. Matrici metalice+port matrice 36 buc/cutie cutie 120 2 240 285.60 10. Pungi sterilizare autosigilante 140x260 buc 0.6 1200 720 856.80 11. Compozit Filtek Z250 Kit 8 seringi set 1650 1 1650 1963,5 12. Gel Edta buc 75 3 225 267.75 13. Hydrocal buc 27 2 54 64,26 14. Viscostat clear buc 27 3 81 96,39 15. Solutie clorhexidina 2% buc 40 2 80 95.20 16. Endoprep gel buc 70 3 210 249.90 17. Canal detector buc 40 2 80 95.20 18. Revelator placa buc 90 1 90 107.10 19. Benzi abrasive interdentare metalice buc 30 3 90 107.10 20. Hemostop lichid buc 30 3 90 107.10 TOTAL 4734.50 5634.05
- Număr anunț
- DA28275923
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
- Furnizor / câștigător
- SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,74 RON
- Valoare atribuită
- 4,74 RON
- Data publicării
- 25.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.