Atribuită Cumpărare directă

1. CUREA TRAPEZOIDALA COMPRESOR 13 x 975 PENTRU TRACTOR FOTON LOVOL DJ-13-MWB; 2 buc x 17.39 RON; 2. CUREA TRAPEZOIDALA VENTILATOR 12 X 950 PENTRU TRACTOR FOTON LOVOL DJ-13-MWB: 2 BUC X 14.54 RON' 3. CUREA TRAPEZOIDALA VENTILATOR AVX 13 x 375 PENTRU AUTOVIDANJA MAN DJ-41-SAL: 2 BUC X 20.41 RON. 4. CUREA TRAPEZOIDALA COMPRESOR 13X 10 X 1375 PENTRU AUTOVIDANJA MAN DJ-41-SAL: 2 BUC X 20.41 RON. REFERAT NR. 15762/28.05.2021 - COLOANA AUTO.

Număr anunț
DA28129584
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
BARDI AUTO SRL (CUI 12966353)
Cod CPV
19212510-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146 RON
Valoare atribuită
146 RON
Data publicării
04.06.2021 00:00
Data finalizării
07.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146 RON

din 146 RON estimat