Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fisa UPU-

Număr anunț
DA34503012
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.101.963 RON
Data publicării
15.11.2023 11:23
Data finalizării
16.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.101.963 RON