Atribuită Cumpărare directă

1 Laminator Leitz A3 buc 1 1100.00 1100.00 2 Folie laminare A4 100BUC/TOP top 2 29.40 58.80 3 FOLIE A3 80 MICRONI 100/TOP UDT LEITZ top 2 58.00 116.00

Număr anunț
DA28238822
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,28 RON
Valoare atribuită
1,28 RON
Data publicării
22.06.2021 00:00
Data finalizării
23.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,28 RON

din 1,28 RON estimat