Atribuită
Cumpărare directă
Pachet accesorii de electrochirurgie conform oferta 1244/28.05.21 - Maner pentru electrod monopolar cu butoane si conector cu 3 pini (diametrul electrodului 4 mm), cu cablu 4 m lungime, rezistent la 450 sterilizari,cod 322-145 - 4 buc. - Maner pentru electrod monopolar cu butoane si conector cu 3 pini (diametrul electrodului 2,4 mm), cu cablu 4 m lungime, rezistent la 450 sterilizari, cod 327-145 - 4 buc. - Maner pentru electrod monopolar cu butoane si conector tip Erbe (diametrul electrodului 4 mm), cu cablu 4 m lungime, rezistent la 450 sterilizar, cod 110-145 - 4 buc. - Maner pentru electrod monopolar cu butoane si conector tip Erbe (diametrul electrodului 2,4 mm), cu cablu 4 m lungime, rezistent la 450 sterilizari, cod 111-145 - 4 buc 740 ron/buc
- Număr anunț
- DA28251015
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
- Cod CPV
- 33169000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11,84 RON
- Valoare atribuită
- 11,84 RON
- Data publicării
- 23.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.