Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse de papetarie - BANDA CORECTOARE PELIKAN 41X5.75 BIBLIORAFT 5 CM VERDE 5X4.45 BIBLIORAFT 7.5 CM VERDE 17X4.45 BURETIERA GEL 3X3.24 CAIET A4 200 FILE DICTANDO CARTONAT 3X8.68 CAIET A4 200 FILE MATEMATICA CARTONAT 2X8.68 CAPSATOR DELI CLESTE 24/6 3X27.29 CAPSE 24/6 HER 71X0.93 CREION MEC ROTRING 10X8.68 ELASTIC BANI 1 KG 2X31.49 FOLIE PROTECTIE A4 100 FILE 27X5.31 INDEX NOKI 5 CULORI 11X1.42 INDIGO PELIKAN 1X26.38 LIPICI SOLID KORES 15 G 2X2.42 MARKER PERM BIC 27X2.51 MINA CREION MEC 0.5 2X2.44 MINA CREION MEC 0.7 25X2.44 PASTA CORECTOARE KORES 18X1.9 PIX BIC ROUND STICK 250X0.52 PLIC A4 10X0.14 PLIC B4 CU BURDUF 30X0.48 PLIC ALB 22/11 20X0.06 PLIC MEDIU 114X162 10X0.05 RADIERA 12X0.51 TEXTMARKER FC ALBASTRU 5X2.21 TEXTMARKER FC GALEBEN 13X2.21 TEXTMARKER FC ROSU 8X2.21 TEXTMARKER FC VERDE 12X2.21 TUS ALBASTRU1X0.8 TUS NEGRU 2X0.08

Număr anunț
DA28268664
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,28 RON
Valoare atribuită
1,28 RON
Data publicării
24.06.2021 00:00
Data finalizării
28.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,28 RON

din 1,28 RON estimat