Atribuită
Cumpărare directă
Obiecte de inventar de resortul compartimentului Tehnic - conform oferta: 1. Camera supraveghere video auto DUALA Xiaomi 70Mai Dash Cam A800S 4K + RC06 - GARANTIE 24 LUNI; 2. Card memorie TEAM GROUP TUSDX128GUHS03, Micro-SD, 128GB, Team UHS-I - GARANTIE 24 LUNI; 3. Cablu alimentare video continuu: Kit 70mai pentru video continuu Dash Cam A800 4K. Produsele se livreaza impreuna cu certificatele de calitate, conformitate si garantie. Factura se emite in data de 25.06.2021 si se livreaza pana in data de 29.06.2021.
- Număr anunț
- DA28219327
- Autoritate contractantă
- U.M. 0495 CERNAVODA (CUI 8030406)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 32333200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 718 RON
- Valoare atribuită
- 718 RON
- Data publicării
- 17.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.