Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza urmatorul produs conform referatului de necesitate nr. 6647/23.06.2021: ALCATEL LINK KEY 4G LTE Alb,mensions: 88 x 28 x 11 supported operating systems: Windows 8.1, Windows 7, Mac OS X 10.x, Windows 10, Windows 8 memory card support: microSD built-in LTE modem: 1 type: modem GSM purpuse : mobile power supply: USB max. memory card capacity: 32.000
- Număr anunț
- DA28260275
- Autoritate contractantă
- COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 30237135-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 161 RON
- Valoare atribuită
- 161 RON
- Data publicării
- 23.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.