Ofertă acceptată Cumpărare directă

Schimbat echipament incalzire centrala

Număr anunț
DA34492862
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NESTOR OPREAN NR.2 SANNICOLAU MARE (CUI 29108770)
Cod CPV
45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.093.179 RON
Data publicării
14.11.2023 11:23
Data finalizării
16.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.093.179 RON