Atribuită
Cumpărare directă
Electrozi pentru defibrilatorele Heartstream ForeRunner I AED model E, S ,EM Heartstart FR1 AED -models 940010XX, 940020XX, 940030XX. Heartstream Heartstart FR2 AED -model M3841A, M3861A. Heartstream HeartStart FR2+ AED, cu modul ECG-with ECG module, -models M3840A,M3860A Heartstream/HeartStart XLT -model M3500B (con cavo-with cable PhilipsM3508A) Heartstart 4000model M5500B (con cavo-with cable Philips M3508A) Heartstream/HeartStart XL+ model 861290 (with cable Philips M3508A) - Agilent – Philips - Electrozi multifunctionali (parametrii precum ecg, stimulare cardiaca, cardioversie sincronizata) - Import Italia - Mod ambalare: individual / 10 buc pe Cutie. mai putin
- Număr anunț
- DA28203513
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
- Cod CPV
- 33182240-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 440 RON
- Valoare atribuită
- 440 RON
- Data publicării
- 15.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.