Atribuită Cumpărare directă

CABLU SI ACUMULATOE BTL CONFORM OFERTA 905/19.04.21

Număr anunț
DA28131844
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
31400000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
370 RON
Valoare atribuită
370 RON
Data publicării
07.06.2021 00:00
Data finalizării
07.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

370 RON

din 370 RON estimat