Atribuită Cumpărare directă

ASIGURARE RCA - asigurat: SCOALA GIMNAZIALA CA ROSETTI, CUI: 28637179 - RCA microbuz TL04CUK, OPEL MOVANO-CIBRO / Sasiu: W0LVV34VEEB061392 - pret: 822 lei / Euroins capacitate cilindrica: 2299 cm putere: 110 kw masa: 3890 kg nr locuri: 17 valabilitate: 08.06.2021 - 07.08.2022

Număr anunț
DA28151681
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA C.A. ROSETTI (CUI 28637179)
Furnizor / câștigător
DESTINE BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 21678074)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
822 RON
Valoare atribuită
822 RON
Data publicării
08.06.2021 00:00
Data finalizării
08.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

822 RON

din 822 RON estimat