Atribuită Cumpărare directă

ASIGURARE RCA -AUTOUTILITARA N1,MERCEDES BENZ SPRINTER, CLASA B0-Cap.cil.motor-2987cm3, Nr. identificare Auto: WDB9066351S350680, an fabricatie 2008,putere maxima-135 kw, 3 locuri. Valabilitate Asigurare-1 AN incepand cu 18.06.2021.

Număr anunț
DA28201167
Autoritate contractantă
Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
Furnizor / câștigător
DESTINE BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 21678074)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,61 RON
Valoare atribuită
1,61 RON
Data publicării
15.06.2021 00:00
Data finalizării
15.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,61 RON

din 1,61 RON estimat