Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE MEDICALE CONFORM ANUNTULUI PUBLICITAR ADV1168089/04.06.2021 Denumire produs UM Cant Pret unitar LEI fara TVA Pret total LEI fara TVA "Alcool sanitar 70%, 500 ml Produs biocid utilizat ca dezinfectant de uz extern cu activitate bactericida de baza. Lichidul concentrat se foloseste ca atare: prin frecare, timp de actiune 5 minute. Categoria de utilizatori: populatie. H225 - Lichid si vapori foarte inflamabili. P210 - A se pastra departe de sursele de caldura, scantei, flacari deschise sau suprafete incinse - Fumatul interzis. P233 - Pastrati recipientul inchis etans. P102 - A nu se lasa la indemana Copiilor. Substanta activa: ethanol 70% vol., (nr. CE 200-578-6, nr CAS 64-17-5), SR EN 1276/2010/ AC:2011, P403+P235 - a se depozita in spatiu bine ventilat. Contine: alcool etilic, rafinat denaturat, salicilat de etil, albastru de metil, apa dedurizata. Termen de valabilitate: nelimitat Avizat de Ministerul Sanatatii cu nr. 3382BIO/02/12.24" 500 ml 50 5.10 255.00 Manusi de examinare, confectionate din latex, de unica folosinta, nesterile, usor pudrate, ambidexte, marimea S, 100 buc/cutie. cut 10 35.10 351.00 Manusi de examinare, confectionate din nitril , de unica folosinta, nesterile, nepudrate, ambidexte, texturate la degete, marimea M, 100 buc/cutie. cut 10 62.40 624.00 Manusi de examinare, confectionate din nitril , de unica folosinta, nesterile, nepudrate, ambidexte, texturate la degete, marimea L, 100 buc/cutie. cut 20 62.40 1248.00 "CLOROM - Dezinfectant

Număr anunț
DA28183410
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,45 RON
Valoare atribuită
3,45 RON
Data publicării
11.06.2021 00:00
Data finalizării
11.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,45 RON

din 3,45 RON estimat