Atribuită Cumpărare directă

CERTIFICAT DE CALITATE, DECLARATIE CONFORMITATE, FISA TEHNICA SI DE SECURITATE A PRODUSULUI DUPA CAZ, INSTRUCTIUNI UTILIZARE IN LIMBA ROMANA, VALABILITATE MIN 1 AN DE LA DATA LIVRARII SAU CONFORM CAIETULUI DE SARCINI DACA ESTE SPECIFICAT, LIVRARE URGENTA. PREZENTA CUMPARARE REPREZINTA COMANDA FERMA. Contractul nr 359/03.06.2021 va fi comunicat prin Posta Romana in cel mai scurt timp.

Număr anunț
DA28121629
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BIHOR (CUI 4348769)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,93 RON
Valoare atribuită
6,93 RON
Data publicării
04.06.2021 00:00
Data finalizării
04.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,93 RON

din 6,93 RON estimat