Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS DE EXTRACTIE C 18 6 ML Cartuse de extracie C18 Absorbant traditional SPE pentru majoritatea aplicatiilor comune in coloande 3 si 6 ml Conexiune tip luer Faza C18 : end-capped silica-based octadecyl Potrivit pentru compusi non-polari Suprafata : 300m2/g Dimensiune particule : 40-60 µm Dimensiune pori : 120 A Faza C18 Cantitate : 500 mg Volum : 6 ml Set : 30 buc. Producator Labbox
- Număr anunț
- DA28260334
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 35331500-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,65 RON
- Valoare atribuită
- 1,65 RON
- Data publicării
- 23.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.