Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE SANITARE CONFORM OFERTA 4092 LOT 4 "CUTII POLIPROPILENA PENTRU INTEPATOR-TAIETOARE • 3.2 litri (2.56 litri volum util) • Conform O.M.S. nr 1226/2012 • Certificat ADR UN • BritishStandard BS 7320 • NF X 30-500 CARACTERISTICI: - confectionate din material plastic rigid(polipropilena copo) de culoare galbena, - marcate cu pictograma ‘’Pericol biologic’’ - PREVAZUTE CU SISTEM DE INCHIDERE PROVIZORIE SI DEFINITIVA, - Capacul este prevazut cu un sistem antiretur, - autoclavabile la 121 ‘ C" Buc 4 8.25 33.00 "CUTII DIN CARTON pentru infectioase si anatomo-patologice • 10 litri (210X210X250 mm) • Prevazute cu sac din polietilena 50 microni • Sigiliu relon • Conform O.M.S. nr.219/2002 si al H.G. nr. 1061/2008 • Aviz al Ministerului Sanatatii Publice nr.10348/09.10.2007 • Certificat ADR" Buc 10 3.38 33.80 PACHET MATERIALE SANITARE CONFORM OFERTA 4092 LOT 3 "Prosop rulou Maxi Extra 2straturi 100metri Prosop rulou Maxi Extra 2straturi 100metri, celuloza 100%. absortie marita, dimensiuni: 19X20 cm, prosop gofrat , portionat , calitate superioara. Caracteristici: - Straturi: 2 - Celuloza 100% - Ambalare: 6 buc/bax. - Dimensiuni: 19X20 cm " Bax 1 83.00 83.00 Saci menajeri galbeni cu maner 20 litri 30 bucati, saci menajeri cu sistem de legare – manere, diametru: 44 cm , inaltime: 50 cm, manere: 13 cm. Rola 10 4.65 46.50 PACHET MATERIALE SANITARE CONFORM OFERTA 4092 LOT 2 Vacutainer hematologie cu K3EDTA. Dimensiuni 13x75mm. Capacitate 3 ml. Buc 200 0.32 64.00 Vacutainer co
- Număr anunț
- DA28144199
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 941 RON
- Valoare atribuită
- 941 RON
- Data publicării
- 08.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.