Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem monitorizare pacient Cablu conectare senzor pulsoximetrie original pt defibrilator Zoll

Număr anunț
DA34504230
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
24.205.100 RON
Data publicării
15.11.2023 11:23
Data finalizării
16.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.205.100 RON