Atribuită
Atribuire
Furnizare produse - 7buchete flori x70lei=490lei; 1aranjament floral =200lei Ziua Culturii Naționale ; total 15.01.2024=690lei; 4buchete flori x70lei=280 lei/ 17.01.2024 ”Eternul EMINESCU”
- Număr anunț
- DAN2112849
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
- Furnizor / câștigător
- PASTEL GARDEN S.R.L. (CUI 40898424)
- Cod CPV
- 03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 970 RON
- Data anunțului
- 12.02.2024 14:40
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.