Atribuită
Cumpărare directă
Pret fara tva valoare fara TVA Magnetic black powder BPM115L 4 192,63 770,52 Magnetic Yellow fluorescent powder LL6052 2 224,37 448,74 White 4x4 inch hinge lifter(12each) 131LW4 5 46,25 231,25 Black 4x4 inch hinge lifter(12each) 131LW4 5 46,25 231,25 White 2x4 inch hinge lifter(12each) 131LW 5 40,8 204 Folie alba 130LW 10 38,54 385,4 Folie transparenta 130LT 4 38,54 154,16 Folie neagra 130LB 16 38,38 614,08 Sigiliu politia romana sm60002 1 75,6 75,6
- Număr anunț
- DA28237679
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BACAU (CUI 4187255)
- Furnizor / câștigător
- ROTMAN INDUSTRIES SRL (CUI 33000350)
- Cod CPV
- 35000000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,12 RON
- Valoare atribuită
- 3,12 RON
- Data publicării
- 21.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.